browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wiza Rosyjska

3 sierpnia 2014

Z wizą rosyjską w ogóle nie mieliśmy problemu, informacje można znaleźć na www.poland-ifs.com/. Pozostałe kwestie wyjaśniliśmy już na miejscu – w Poznaniu przy ulicy Brzask 10, lok 205. Niezwykle miłe i uśmiechnięte Panie pomogły rozwiać wszelkie wątpliwości, dodrukowały co trzeba było i poleciły miejscowego fotografa celem wykonania zdjęć ‚en face’- wymaganych na wizach. Co prawda koszt wiz dość wysoki – ~260 zł za wizę tranzytową dwukrotną, ale poszło sprawnie i bezproblemowo. Wiza (najprawdopodobniej) umożliwi nam wjazd w Kazbegi z Gruzji do Rosji. Przejazd deltą Wołgi do granicy z Kazachstanem. Tu musieliśmy podać konkretną marszrutę. I tego będziemy się trzymać. Wiza ważna jest miesiąc i mamy po 10 dni na każdy przejazd. Drogi powrotnej nie trzeba definiować: róbta co chceta, więc jeśli uda nam się dostać wizy do Azerbejdżanu (z którymi wstępnie był problem, ale najprawdopodobniej udało nam się go zażegnać- o czym dowiemy się za ok. tydzień), to w drodze powrotnej chcielibyśmy przejechać z Kazachstanu, wzdłuż wybrzeża do Azerbejdżanu.

:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>