browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Druskienniki 18/19.08.14

3 sierpnia 2014

Tak jak od początku zaplanowaliśmy, wyruszać będziemy z Druskiennik 19. sierpnia ok godz. 10 rano. I co ważne – nie w samotności! Zarówno Pani Tatjana Zielinski (Przewodnicząca Związku Przewodników Druskiennickich) jak i Dario Malinowski (pasjonat historii Hali i Stacha i nasz kumpel oraz „wspieracz” od początku istnienia dalejsienieda.com) od kilku miesięcy zajmują się nagłośnieniem całego wydarzenia i zorganizowaniem oficjalnego „STARTU” na miejscu. Jest to dla nas ogromnie ważne i bardzo się cieszymy, że będzie to wyglądało właśnie w ten sposób. Oczywiście wszystko w kontekście wskrzeszenia historii Hali i Stacha. Nikt z nas, rzecz jasna, nie ma wątpliwości, że bohaterami są tylko Oni, a my pełnimy co najwyżej funkcję megafonów.

W Druskiennikach na bieżąco drukowane są fragmenty książki ‚Mój chłpiec motor i ja’, przed naszym wyjazdem odbędzie się krótka prezentacja historii Bujakowskich, połączona z pokazem slajdów, aż w końcu w 80. rocznicę będziemy mieli mieli zaszczyt wyruszyć w towarzystwie wspomnień, sprzed budynku Magistratu (Samorządu) Druskiennik, która niegdyś była domem mieszkalnym Bujakowskich.

Komu po drodze, zapraszamy na spotkanie w Druskiennikach 18. sierpnia przy książce, lub 19. przy motocyklach.

 

druskiennikiDomBujakowskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>